unieke levering grote ‘solitairs’

Grote bedrijvigheid in onze gemeente vandaag.

Grote bedrijvigheid in onze gemeente vandaag. Het is dan ook niet alledaags dat er een levering van forse bomen aankomt in Brasschaat.

Voor de parking Oude Baan en aan de Kasteelparkweide worden vandaag grote solitairs geleverd én aangeplant. De solitaire bomen komen geheel vrij te staan, omdat ze veel ruimte nodig hebben om mooi tot hun recht te komen. Voor de parking werd gekozen voor linde en eik; aan de kasteelparkweide voor een rode beuk en een kastanje.

Omdat de levering uit grote exemplaren bestaat, moet er dus ook stevig materiaal en materieel gebruikt worden om de nieuwe aanwinsten voor onze gemeente op hun plek te krijgen. Voor de parking wordt er ook nog lage beplanting voorzien. Voordat we een volledig eindresultaat kunnen bewonderen moeten we nog een drietal weken wachten.

Uitgelicht