college van burgemeester en schepenen

Het college van burgemeester en schepenen voert wetten, decreten en besluiten uit. Het staat in voor de bekendmaking en uitvoering van gemeenteraadsbesluiten, waakt over het beheer van gemeentelijke inrichtingen en inkomsten, leidt gemeentewerken, verleent bouw- en verkavelingsvergunningen, laat wegen onderhouden en houdt registers bij van de burgerlijke stand.
Het schepencollege vergadert wekelijks. De zittingen zijn niet openbaar.

 

waarnemend burgemeester Koen Verberck
Koen Verberck | N-VA

waarnemend burgemeester,
bevoegd voor politie, brandweer, veiligheid, personeel en ICT

Lage Kaart 441
M 0479 41 61 53
burgemeester@brasschaat.be

 

dirk de kort
Dirk de Kort | CD&V

schepen voor publieke ruimte, openbare werken, patrimoniumbeheer, milieu, groen en natuur

Klaverheide 58
T 03 633 16 42
dirk.de.kort@brasschaat.be

 

adinda van gerven
Adinda van Gerven | N-VA

schepen van sport, burgerzaken, Vlaamse en Europese aangelegenheden

Leeuweriklaan 2
M 0474 47 04 59
adinda.van.gerven@brasschaat.be

 

luc sevenhans
Luc Sevenhans | N-VA

schepen van communicatie, mobiliteit en verkeer, militaire relaties en verbroedering Bad Neuenahr-Ahrweiler

Korenlaan 12
T 03 633 07 49
luc.sevenhans@brasschaat.be

 

Sophie De Roeck
Sophie De Roeck | CD&V

schepen van onderwijs en ontwikkelingssamenwerking

Neervelden 30
T 03 830 36 41
sophie.de.roeck@brasschaat.be

 

karina hans
Karina Speleers-Hans | N-VA

schepen van cultuur en gezin

Voshollei 23B
M 0495 54 28 15
karina.hans@brasschaat.be

 

niels de kort
Niels de Kort | CD&V

schepen van wonen, jeugd en feestelijkheden

Wipstraat 57
T 0499 11 86 86
niels.de.kort@brasschaat.be

 

Philip COOLS

Philip Cools | N-VA

schepen van ruimtelijke ordening, lokale economie en toerisme

Bredabaan 1099
T 0479 44 16 71
philip.cools@brasschaat.be

 

schepen Bart Brughmans
Bart Brughmans | CD&V

voorzitter OCMW, schepen van financiën, senioren, armoedebestrijding en lokaal sociaal beleid

Bevrijdingslei 75
T 03 663 47 24
bart.brughmans@brasschaat.be

 

Uitgelicht