samenstelling

In Brasschaat zijn er 33 raadsleden waarvan acht schepenen en de burgemeester.
 

Jef Konings
Jef Konings | CD&V

voorzitter gemeenteraad

Bredabaan 440
M 0476 48 19 17
jef.konings@brasschaat.be

 

Luc Sevenhans
Luc Sevenhans | N-VA 

schepen van communicatie, mobiliteit en verkeer, militaire relaties en verbroedering Bad Neuenahr-Ahrweiler

Korenlaan 12
T 03 633 07 49
luc.sevenhans@brasschaat.be

 

Dirk de Kort
Dirk de Kort | CD&V

schepen voor publieke ruimte, openbare werken, patrimoniumbeheer, milieu, groen en natuur

Klaverheide 58
T 03 633 16 42
dirk.de.kort@brasschaat.be

 

Bart Brughmans
Bart Brughmans | CD&V

voorzitter OCMW, schepen van financiën, senioren, armoedebestrijding en lokaal sociaal beleid

Bevrijdingslei 75
T 03 663 47 24
bart.brughmans@brasschaat.be

 

Myriam Van Honste
Myriam Van Honste | Open VLD

fractievoorzitter

Leopoldslei 38
T 03 653 28 16
myriam.van.honste@brasschaat.be

 

Berre Van Deuren
Robert Van Deuren | CD&V


Veldstraat 123
T 03 651 56 48
berre.van.deuren@brasschaat.be

 

Dimitri Hoegaerts
Dimitri Hoegaerts | Vlaams Belang

fractievoorzitter

Frilinglei 44
M 0476 32 97 17
dimitri.hoegaerts@brasschaat.be

 

Camilla Decleer
Camilla Decleer | Brasschaat 2012


Augustijnslei 223
T 03 651 86 50
camilla.decleer@brasschaat.be

 

Dre Van Mechelen
Dre Van Mechelen | CD&V


Vagevuurvelden 113
M 0477 90 00 58
dre.van.mechelen@brasschaat.be

 

Sophie De Roeck
Sophie De Roeck | CD&V

schepen van onderwijs en ontwikkelingssamenwerking

Neervelden 30
T 03 830 36 41
sophie.de.roeck@brasschaat.be

 

Jan Jambon
Jan Jambon | N-VA

zittend burgemeester

Sparrenlaan 25
T 03 605 63 28
jan.jambon@brasschaat.be

 

Kristel Geubels
Kristel Geubels | N-VA


Zwaantjeslei 18
M 0474 57 55 87
kristel.geubels@brasschaat.be

 

Steven Broos
Steven Broos | Brasschaat 2012

fractievoorzitter

Prins Kavellei 15
T 03 653 24 85
steven.broos@brasschaat.be

 

Barbara Ophoff
Barbara Ophoff | Open VLD


Dennenlei 9
T 03 646 23 83
barbara.ophoff@brasschaat.be

 

Hugo Dirks
Hugo Dirks | Brasschaat 2012


Lage Kaart 116
T 03 651 96 36
hugo.dirks@brasschaat.be

 

Goele Fonteyn
Goele Fonteyn | N-VA

fractievoorzitter

Hoge Akker 32
M 0484 66 96 11
goele.fonteyn@brasschaat.be

 

Lutgart Smekens
Lutgart Smekens | CD&V


Berrélei 87
T 03 653 32 54
lutgart.smekens@brasschaat.be

 

Koen Verberck
Koen Verberck | N-VA

waarnemend burgemeester, bevoegd voor politie, brandweer, veiligheid, personeel en ICT

Lage Kaart 441
M 0479 41 61 53
burgemeester@brasschaat.be

 

Adinda Van Gerven
Adinda van Gerven | N-VA

schepen van sport, burgerzaken, Vlaamse en Europese aangelegenheden

Leeuweriklaan 2
M 0474 47 04 59
adinda.van.gerven@brasschaat.be

 

Karina Speleers-Hans
Karina Speleers-Hans | N-VA

schepen van cultuur en gezin

Voshollei 23B
M 0495 54 28 15
karina.hans@brasschaat.be

 

Niels de Kort
Niels de Kort | CD&V

schepen van wonen, jeugd en feestelijkheden

Wipstraat 57
T 0499 11 86 86
niels.de.kort@brasschaat.be

 

Tom Versompel
Tom Versompel | N-VA


Bevrijdingslei 16
T 0485 50 32 38
tom.versompel@brasschaat.be
 

Philip Cools
Philip Cools | N-VA

schepen van ruimtelijke ordening, lokale economie en toerisme

Bredabaan 1099
M 0479 44 16 71
philip.cools@brasschaat.be

 

Rudi Pauwels
Rudi Pauwels | Brasschaat 2012


Du Boislei 9
T 03 297 44 67
rudi.pauwels@brasschaat.be

 

Walter Maes
Walter Maes | N-VA


Emmalei 36
M 0475 51 15 45
walter.maes@brasschaat.be

 

Luc Van der Schoepen
Luc Van der Schoepen | Vlaams Belang


Hoogbos 116
M 0499 75 11 97
luc.van.der.schoepen@brasschaat.be

 

Martine Boehme-Willemen
Martine Boehme-Willemen & N-VA


Floris verbraekenlei 68
M 0496 79 79 01
martine-boehme-willemen@brasschaat.be

 

Inez Ven
Inez Ven | N-VA


Het Leeg 73
T 03 653 26 84
inez.ven@brasschaat.be

 

Ilya De Roey
Ilya De Roey | Brasschaat 2012


Hulshout 13
T 03 651 94 93
ilya.de.roey@brasschaat.be

 

Vincent Desomer
Vincent Desomer | CD&V

fractievoorzitter

Jacobuslei 24
vincent.de.somer@brasschaat.be

 

Hendrik De Maeyer
Hendrik De Maeyer | N-VA


Hanendreef 105
T 03 651 82 75
hendrik.de.maeyer@brasschaat.be

 

Jan van Leuven

Jan Van Leuven | N-VA


De Romboutweg 43
T 0497 14 53 52
jan.van.leuven@brasschaat.be
 

Mieke de bats


Mieke De Bats | Vlaams Belang

Bredabaan 952
T 03 664 60 17 - 0498 77 48 71
mieke.de.bats@brasschaat.be

 

Uitgelicht